Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  O nás   /  Zaujíma ťa kto sú Vaše Lucky?

Zaujíma ťa kto sú Vaše Lucky?

Tušili sme to a práve preto sme sa rozhodli písať pre teba tento blog. O nás pre vás. O našich vašich produktoch a o všeličom čo nás napadne!

Toto sme my

Na začiatok by sme sa ti rady predstavili… ak už máš našu stránku v malíčku, tak vieš, že sme dve mamy malých a milých detí, obe Lucie, architektky so záľubou v hľadaní krásy a originality. To je základ! A ako to je ďalej?

 

obidve lucky sú pri stene

 

Takéto sme

Ako to býva u väčšiny žien, s príchodom detí sme začali ešte viac riešiť čo kupujeme, čo varíme, kde sa to všetko vyrába a pestuje. Je pre nás dôležité, aby sme sebe aj našim najbližším zabezpečovali len to najlepšie. Sme proste starostlivé typy! Sme typické mamy. Varíme, pečieme veľa a rady a pokiaľ sa dá, tak z domácich surovín.

Sme za návrat k tradíciám, k domácim a precízne vyrábaným produktom, masovky nás už veľmi nelákajú ☺ Pre nás je prvoradá kvalita, ale je nám veľmi blízka aj jedinečnosť a originalita. Rady sa odlišujeme. Teší nás pocit, keď máme niečo výnimočné a vyrobené s láskou. Toto všetko je vidieť na nás, ale aj na našich deťoch… neriešime to však hystericky, všetko s mierou. Keď sme bez detí, tak si rady odskočíme aj na nezdravý hambáč a občas si kúpime niečo vyrobené v Bangladéši ☺ Tak ako pri výchove našich princezien, tak aj v tomto sa snažíme mať hlavne triezvy pohľad na vec.

O tom ako to bolo ďalej sa rozpíšeme nabudúce… sleduj nás, nech ti nič neujde! Alebo sa radšej prihlás na odber nášho newslettera na hlavnej stránke.

 

lucka opretá o stenu

Som mama, zásadová detailistka – strašná kombinácia ☺. V zime mám radšej čiernu v lete zas bielu. Zbožňujem krásu v jednoduchosti a husacie hody! Každý jeden úsmev a spokojnosť mojich blízkych ma napĺňa šťastím.

lucka vonku

Vytrvalá, ctižiadostivá so štipkou idealizmu? Tak to som ja. Rada si ulietavam do čarovných krajín v knihách fantasy sveta. Milujem kráľovskú modrú a bez čokolády si neviem predstaviť svoj život 🙂 Rada pomáham druhým aj za jednoduché ďakujem.

 

Veľmi nás teší, že sme sa tu s vami v našich vašich riadkoch stretli. Dúfame, že sa rýchlo skamošíme.

 

Vaše Lucky

 

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register