Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  Iné   /  Vitaj jar!
všetky jarné sviečky mfactory

Vitaj jar!

Vitajte! Sme rady, že sa tu po dlhšej odmlke opäť stretávame. Ešte radšej by sme však v týchto dňoch vítali jar. Nevieme ako vám, ale nám už slnko a teplo veľmi chýba. Meteosenzitivita väčšinu z nás v zimnom období dosť potrápila …  určite ste si všimli aj na sebe, že práca ide viac od ruky a s väčšou ľahkosťou keď svieti slniečko. Sme príjemnejší, vysmiatejší, máme viac energie a to všetko vidieť aj na našej produktivite. Zima má svoje čaro, ale momentálne jej už máme akosi dosť… ak to cítite rovnako tak ste na správnom mieste! Nechceme ju však moc kritizovať, tým by sme si len prehĺbili naše pochmúrne pocity, chceme sa radšej zamerať na jednoznačne krajšie predstavy… o tom aké to bude keď príde konečne jar!

Okrem toho, že bude všetko zelenšie, voňavejšie, rozkvitnutejšie, pre nás je hlavné, že pocítime silu všadeprítomného slnka, ktoré rozosmeje naše duše aj pohľady! Veľmi sa tešíme na to ako odľahčíme naše šatníky a samozrejme aj šatníky našich drobcov. Už sa usilovne pripravujeme na ten moment, kedy vám konečne ponúkneme jedinečné kúsky detského jarného oblečenia. Oblečenie je vhodné pre starších drobcov, je navrhnuté tak aby im vydržalo niekoľko rokov a vyzeralo stále skvelo. Fór je v tom, že prvú sezónu sú rukávy (alebo nohavice) ležérne pozohýnané, neskôr sú vystreté a pôsobia stále rovnako dobre. Nahliadnite aspoň na pár ukážok a sledujte nás aj naďalej, pretože čoskoro to vypukne a budete môcť nakupovať!

dievčatko v oblečení mell
Keď už sme sa dostali k oblečeniu, nesmieme zabúdať ani na obuv. Drobci budú určite, rovnako ako my, radi, že zimné čižmy vymenia za ľahšiu a vzdušnejšiu obuv. Naše srdcovky na toto obdobie sú jednoznačne topánočky od RAK. Naše detičky ich pravidelne testujú a aj my sme s nimi spokojné. Topánočky sú precízne spracované, z kvalitných materiálov a majú stále krajší a krajší dizajn. S každou novinkou odpadávame ☺ My osobne máme za sebou sezóny s čiernymi a šedými topánočkami, dali sa výborne kombinovať, keďže sú farebne neutrálne, vydržali toho naozaj dooooosť, ľahko sa obúvali a veríme, že boli veľmi pohodlné, keďže počet sťažností bol 0. Tento rok sme sa zamilovali do jednoduchých, no krásnych bielych tenisiek. Dajú sa veľmi dobre kombinovať a vyzerajú božsky. My samé nosíme veľmi rady biele tenisky, takže možno je to spojené aj s tým… topánočky sú kožené, takže ich očistíte ľahko a rýchlo.  Niet čo dodať. Treba skúsiť.

biele tenisky rak
tieto šedé! Sú úžasné!
šedé tenisky rak
Poďme teda ďalej a spoločne si spríjemnime čakanie na jar! Všimli sme si, že posledných pár týždňov sa potrebujeme obklopovať živými kvetmi viac ako inokedy. Často ich dostávame, ale občas si ich kúpime aj samé len tak pre radosť. Myslíme, že nám už skrátka chýbajú aj na lúkach a v našich kvetináčoch.

fotky s kyticami
Iste ste si všimli, že máme pre vás ďalšiu krásnu slovenskú novinku – látkové plienky pre drobcov, ale nie hocijaké, také ktoré sú dotvorené krásnymi maľbami. Jedna z nich je momentálne veľmi obľúbená! Jarná lúka! Už ste ju videli? Je to niečo neskutočné, krásne, jarné, ňuňu … Keďže sa nám predáva zo všetkých vzorov najviac, tak si myslíme, že vyvoláva rovnaké pocity aj u vás ☺
jarná plienka boboo
V tomto období si rady zapaľujeme aj naše jarné sviečky. Ich vôňa nás vždy prenesie presne tam kam práve potrebujeme ☺ Aj keď by sme sa najradšej už prechádzali lesom a vychutnávali si vôňu jarnej prírody, sviečky nám vždy pomôžu zvládnuť “kritické“ jarno-absťákové momenty ☺
jarné sviečky m-factory
V ďalšom blogu sa s vami podelíme o naše tipy na jarné výlety, s drobcami aj bez nich 🙂 sledujte nás, bude to zaujímavé!

Vaše Lucky

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register