Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  O nás   /  Veľké ĎAKUJEME pre našich pomocníkov!

Veľké ĎAKUJEME pre našich pomocníkov!

Táááák a sme po dlhšej odmlke späť, plné energie a nových nápadov! Trošku sme oddychovali a venovali sa svojim rodinkám, aby sme dohnali všetko čo sme počas predvianočného zhonu zmeškali. Dúfame, že ste rovnako oddýchnutí, plní pozitívnej energie a otvorení všetkým príjemným prekvapeniam, ktoré nový rok prinesie. Želáme Vám, aby bol rok 2018 ešte krajší ako ten predchádzajúci, aby bol úspešný, radostný, plný lásky a aby ste každý jeden deň prežili naplno v šťastí so svojimi milovanými. My sa tešíme na nové výzvy, plány a hlavne veľa zábavy a radosti, pretože budeme opäť môcť robiť všetko to čo máme rady a čo nás napĺňa.

Iste si viete predstaviť akú máme veľkú radosť, že náš eshop je konečne na svete! Musíme sa priznať, že rozbeh predčil aj naše najoptimistickejšie očakávania a preto ideme plné sviežej energie ďalej! Všetko čo teraz zažívame je pre nás nové, občas náročné, no zároveň nesmierne obohacujúce a veselé. Častokrát sme boli príliš vyčerpané, ale keď vidíme čo všetko sme už zvládli, neprestávame a pokračujeme pretože to dáva zmysel, kvôli vám a našim dodávateľom. A hlavne je to proste LÁSKA!

Ak sa aj vám páči čo a ako robíme, pridajte sa smelo k nám! Ste pre nás dôležitejší ako si myslíte. Každý jeden “páčik”, každý jeden koment či ďakovná správa nás nabíjajú neskutočnou energiou. Sme vám za to vďačné, lebo ste našou hnacou silou a tú niekedy, hlavne po prebdených nociach, potrebujeme viac ako spánok 🙂  …srandujeme, najradšej by sme spali vždy a všade!

Teší nás, že môžeme pre vás písať tieto riadky, a že si ich aj čítate. Toto všetko by však nebolo možné, nebyť nášho odhodlania a našich úžasných pomocníkov, ktorí nám ku vzniku s nadšením pomáhali. Áno, je pravdou, že sme pracovité, cieľavedomé a odvážne. Mali sme predstavu, že 99% prác k vysnívanému eshopu si spravíme samé. Celkom dlho sme tým žili, no potom prišlo vytriezvenie a zistili sme, že potrebujeme aj pomoc iných. Nakoniec nič neľutujeme, všetci naši priatelia – pomocníci boli skvelí a neskutočne nápomocní.

Tieto riadky sme sa rozhodli napísať aj pre tých z vás, ktorí nad niečím podobným uvažujete. Vedzte, že založiť eshop našich rozmerov nie je sranda. Teda občas je, ale zväčša sa pri nej namakáte 🙂 . Ak máte ešte aj deti, tak Vám odporúčame nič nezačínať a hlavne veľa oddychovať! My sme, našťastie,  tým najhorším už prešli, takže sa pustíme k príjemnejšej časti … chceme vychváliť do nebies našich vašich pomocníkov!

PRÍPRAVA?

Vzali sme to zodpovedne a po večeroch sme sa stretávali na zaujímavých prednáškach v SBA (http://www.sbagency.sk/) . Získali sme potrebné základy, naučili sme sa to najdôležitejšie a potom v praxi nám to začalo všetko do seba zapadať… Content marketing, SEO, PPC reklama – viete čo to znamená? Ak sa chystáte rozbehnúť svoj vlastný biznis a neviete vo co go, mali by ste začať tiež práve tu … odporúčame! Ešte aj teraz sa u nich občas zastavíme, keď prednášajú o niečom zaujímavom. Takže možno sa tam stretneme 🙂

LOGO?

Myslíme, že máme krásne logo! Vystihuje náš štýl. Je z neho cítiť, že máme blízko k dizajnu a myslíme že každý pochopí aj to, že sme architektky. Je jednoduché ale zároveň má v sebe vtip, čo bola jedna z našich podmienok. Naše veľké ĎAKUJEME patrí nášmu priateľovi Maťkovi, tatinovi a v neposlednom rade skutočnému odborníkovi. To, že je šikovný sme vedeli, ale že sa tak rýchlo trafí nás dostalo. Keďže sme v tejto oblasti tiež celkom zdatné, všetko ostatné sme si navrhovali my. Máme krásne vizitky, nálepky, pečiatky… Viac o identite našej značky sa dozviete v jednom z ďalších našich plánovaných blogov.

logo naševaše

použitie loga naševaše na predmetoch

SRO?

Právna pomoc sa nám hodila viac ako sme čakali. Máme šťastie, že máme pri sebe našu úžasnú právničku Katku, ktorá nám pomáhala vždy s úsmevom… nebolo to veru jednoduché, pretože sme mali toho naozaj dosť, ale dala to na pani! ĎAKUJEME Katka naša!

WEB GRAFIKA TLAČ?

Náš Andrejko z DIW (https://www.diw.sk/). Ten si s nami toho zažil asi najviac zo všetkých. Viete si predstaviť aké to asi je, keď sa dve matky snažia naučiť ako sa tvorí web… “nemali sme na to čas, jednej rastú zuby, druhá je zas chorá” … “prečo sa deje toto a tamto?” … “veď ja som tam neklikla a ono to samo robí” …  Áno, občas to robil aj Samo, občas sme mali aj blondínkovské momenty, no vo finále sme sa to naučili a väčšinu zvládli samé. Dovolíme si povedať, že náš Andrejko je už vycvičený v trpezlivosti, a my si ho za to aj za jeho profesionálnu pomoc neskutočne vážime. Pomáha nám s webom, grafikou, tlačou, ale debaty s ním nás obohacujú aj v iných oblastiach … sme rady že je náš! Andrejko pre teba veľké ĎAKUJEME!

FOTOGRAFIE?

Je krásna, je mladučká, ale hlavne je neskutočne šikovná. Naša Klaudia (https://www.instagram.com/klaudipoloncova/) nám (podľa nás a snáď aj podľa vás)  spravila na začiatok dokonalé fotky, a určite s ňou budeme aj pokračovať. Už počas fotenia sme vedeli, že to dopadne skvele, a nakoniec sme sa z nich naozaj tešili ako malé. Je veľmi rýchla, zodpovedná, príjemná a myslíme, že o nej budete ešte veľa počuť. Preto všetko ju každému odporúčame 🙂

fotenie luciek s klaudiou

fotenie luciek s klaudiou

fotenie luciek s klaudiou

CONTENT MARKETING?

Tak táto časť je po spustení eshopu tá najdôležitejšia, pretože práve vďaka jej fungovaniu ste sa o nás mohli dozvedieť. My sme vďačné, za to že máme našich tajných škriatkov, radcov a pomocníkov, ktorí nás posúvajú tam kam treba a sú tu pre nás vždy keď potrebujeme poradiť, alebo sa nevieme rozhodnúť 🙂 ĎAKUJEME vám, iste viete čo pre nás znamenáte, sme rady že vás máme!

pracovná porada naševaše

A v neposlednom rade sa chceme poďakovať našim nabližím. Našej rodine a princeznám, že to s nami zvládli, že si tým celým s nami prešli a vo všetkom nás podporovali. Vieme, že to nebolo vždy jednoduché a preto sme im vďačné ako nám dávali silu a pomocnú ruku na ceste za našim snom.

Ktosi nám raz povedal: “Spustením eshopu sa všetko ešte len začína!”. Vedeli sme, že to bude úplne iné, ale vtedy sme tomu úplne nerozumeli. Mali sme toľko práce s prípravou webu, že sme nevideli ani jej koniec. Mysleli sme, že po spustení príde mierne odľahčenie a budeme len baliť balíčky. Teraz, po 8 mesiacoch príprav, keď už eshop funguje  tretí mesiac, vytešujeme sa, že objednávate a zároveň vidíme aká strašná pravda sa v tom výroku skrývala.

Máme úprimnú radosť, že ste s nami!

Vaše Lucky

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register