Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  Iné   /  Tipy na výlety

Tipy na výlety

Vitajte u nás! Tak ako, navnadili sme vás predchádzajúcim blogom na jarnú nôtu? Ozaj, už ste premýšľali kam všade povedú vaše kroky keď sa vonku už oteplilo a začalo sa obdobie príjemných prechádzok a zaujímavých výletov? My máme pár našich srdcoviek v okolí Bratislavy, na ktoré sa veľmi tešíme. Ak chcete skúsiť niečo nové, prezrite si naše tipy, obľúbených miest, ktoré určite stoja za návštevu a možno vás niektoré zaujmú.

Tak tu sú:

Určite sa vyberieme na Železnú studničku. Prejdeme sa a pohráme sa na výborne zariadených ihriskách, tam to máme veľmi radi. Často sa prechádzame aj na kolibe, odtiaľ sa zvezieme lanovkou na spomínanú Železnú studničku. Prejdeme sa popri jazerách až k nášmu obľúbenému bufetu (ten v kontajneri pri konečnej autobusov) na výbornú zmrzku či pagáče. Majú tam výborné vlastne úplne všetko ☺.

 

Radi sa prechádzame v borovicových lesoch na Záhorí. Zbierame kvety, bylinky či hríby a užívame si všetku tu krásu, ktorú v meste nezažijeme.

Často chodíme aj na hrad Devín. Prechádzame sa pod ním a potom sa zvezieme loďou do centra Bratislavy.  Cyklotrasa z Devínskej do Vysokej pri Morava je tiež fajn tip.

To čo určite nevynecháme je neskutočný Malkia park. Ak ste tam ešte neboli, určite vám odporúčame ho navštíviť. Nám sa najviac páči kŕmenie zebier a priestor s voľne pobehujúcimi zvieratkami ☺. Ale treba si ho prejsť celý, na každom kroku je totiž niečo zaujímavé!

X bionic sphere je ďalší areál v ktorom sa vždy výborne zabavíme celý deň. Určite tiež stojí za návštevu. Samotná prechádzka po areáli je úžasným zážitkom. Detské ihrisko je ozaj veľmi kvalitné a zaujímavé. V lete je tam výborná kúpačka, v zime zas láka návšteva tuli kina. Sú tam aj koníky a kopec iných zaujímavostí… Skúste a uvidíte, určite si nájdete to svoje.

Keď už bude teplejšie, chystáme sa opäť začať chodiť na koníky do lesa pri bratislavskej Zoo. Je to pre nás výborný relax, jedinečne strávený čas v krásnom prostredí a v spoločnosti koní .

Biofarma – salaš v Stupave je miestom kde trávime ozaj veľa času. Hlavne počas týždňa, pretože vtedy je tam menej ľudí. Sú tam zvieratká v ohradách, ale aj také ktoré sa medzi vami voľne prechádzajú. Veľmi radi tam chodíme aj kvôli ich výborným jedlám. Halušky, parené buchty, šúlance, guláš! Všetko je proste mňam ☺

Sad Janka Krála, Magio pláž pri Dunaji a ihrisko pri Vodárenskom múzeu sú miesta, ktoré navštevujeme často, hlavne vtedy keď máme menej času, teda po škôlke. No a o opekačkách, grilovačkách a posedeniach na terase nemusíme ani hovoriť, to je povinná jazda na ktorú sa určite viacerí veľmi tešíme!

Ak máte nejaké iné zaujímavé tipy na výlet, napíšte nám, budeme rady za každú novotu. Treba sa predsa zodpovedne pripraviť, lebo cítime, že už je to tu ☺

Vaše Lucky

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

COMMENTS

  • Veľmi príjemné tipy navýlety, tiež rada s deťmi hľadám zákutia a príjemné zóny, kde načerpáme energiu, najmä v prírode, ale určite odporúčam aj výlet do rakúskeho Hainburgu autobusom. Je to veľmi príjemné mestečko, s nádhernými prírodnými scenériami, nákupnou Galleria Danubia s kvalitným detským oblečením zn. Ernstig”s Family, príjemné kaviarničky, prístav s loďami priamo na Devín, historické zákutia, či ruiny hradu Heimenburg, Napísala som o tom článok https://www.moda.sk/magazin/je-rakusky-hainburg-dobrou-volbou-pre-nakupovanie

    20. januára 2020

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register