Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  Tipy na darčeky   /  Tipy na darček pod stromček pre našich vašich drobcov
darceky pre deti na policke zpredu

Tipy na darček pod stromček pre našich vašich drobcov

Juchúúúú o pár dní sú tu Vianoce! Tešíte sa tak ako my? Vieme, že pri deťoch niekedy na tešenie sa veľa času neostáva. Pravdepodobne máte tiež veľmi veľa povinností a zároveň veľmi málo času na premýšľanie, vymýšľanie a behanie po obchodoch. Hmmm, no aby sme boli presné a úprimné –  vlastne my si na behanie po obchodoch čas veľmi rady nájdeme, ale musí to byť celé vopred premyslené, bez zbytočného zdržovania a hlavne naplánované do detailu. 🙂 Preto sme si aj pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky pre deti.

Naša ponuka pre vás

My sme sa v tento krásny predvianočný čas rozhodli, že vás necháme trochu oddychovať a túto namáhavú prácu urobíme za vás. Ponúkame pár tipov na darčeky pre deti, z ktorých vám stačí len vybrať a nemusíte sa už predierať v obchodoch medzi davom ďalších hľadačov. 🙂 Môžete nakúpiť priamo u nás na jednom mieste. Zaplatíte len jedno poštovné a balíček vám odošleme expres kuriérom, čo znamená, že do 2 dní vie byť u vás. Aké jednoduché! Ak ste z Bratislavy a okolia, balíček si môžete prísť vyzdvihnúť aj k nám. A navyše v období tesne pred Vianocami vám ponúkame aj možnosť dať si u nás balíček darčekovo – dizajnovo zabaliť. Jedna z nás je vášnivá balička 🙂 takže pre vás veľmi rada, s láskou, pripraví milé balíčky.

Hľadáte tipy na darčeky pre ženy či pre priateľov?

My sme nesmierne vďačné našej vašej Ninke, ktorá napísala krásny článok o darčekoch pre jej priateľov. Viac sa dočítate TU. Na jej blogu nájdete okrem toho aj veľa iných zaujímavostí. Smelo k nej nakuknite.

Teraz by sme vám rady ponúkli naše tipy na darčeky pre vašich milovaných drobčekov.  Ani nevieme kde začať 🙂 Veď viete, že nám sa páči všetko čo tu pre vás máme, takže je ťažké vybrať…

… po dlhom premýšľaní a kombinovaní …

Je tu náš výber 🙂

Darčeky pre deti – princov aj princezničky

Detské vyfarbovacie tričko od Mini artist

Tričko s motívom zakliatej princeznej od talentovanej Anny Černákovej je podľa nás ideálnym darčekom pre deti. Páči sa nám, že ide o kompaktný balíček, v ktorom deti majú všetko čo je potreba – tričko, farbičky a predlohu, ktorá je zároveň pohľadnicou, aby mohli niekomu poslať aj milý odkaz. Obrázok rybky vedia rovnako pekne dotvoriť chlapci aj dievčatá. Určite týmto balíčkom potešíte každé dítko 🙂

Nájdete TU

detske tricko zavesene na skrini

detke vyfarbovacie tricko s fixkami na pohovke

Detská tieňová knižka Ježko na potulkách svetom od Eleny Rabčanovej

S touto knižkou je to skôr o hre ako o čítaní, ale to nám nevadí. Je to podľa nás ideálna pomôcka k predspánkovému rituálu. My máme zaužívané čítanie jednej rozprávky, potom si zhrnieme priebeh dňa, vyriešime všetko možné aj nemožné, vybozkávame sa a poprajeme si dobrú noc. Uvažujeme však že pred čítaním by sme sa v posteli mohli ešte chvíľku zabaviť. Na to je táto knižka ako stvorená. Deti to milujú, stlmiť svetlo a sledovať hru tieňov na stene! Doprajte túto zábavu aj vám a vašim drobcom, určite tak zažijete veľa príjemných spoločných chvíľ.

Nájdete TU

detska tienova knizka jezko na sedacke

Spoločenská hra Memonik

Ak ste o Memoniku doteraz nepočuli, tak my vám ho rady predstavíme. Ide o spoločenskú hmatovú hru, hmatové pexeso. Táto hra je unikátna tým, že ju môžu plnohodnotne hrať vidiaci spolu s nevidiacimi. Ak vo vašom okolí nik problém s očkami nemá, môžte hrať itak, stačí ak si nasadíte škrabošku na oči a začnete sa baviť… pexeso má zrazu úplne iný rozmer. 🙂 Odporúčame!

Nájdete TU

spolocenska hra memonik na polici pohlad zpredu

Slovensko-anglické pexeso od Egreš

Krásne pexeso pre väčšie detičky, od 4 rokov. Je z kvalitného papiera, s kvalitnými ilustráciami, určené pre kvalitnú hru 🙂 Ak sa s detičkami už učíte anglické slovíčka, toto je pre vás všetkých ideálny darček!

Nájdete TU

naucne pexeso zvieratka na stole zhora

Biele týpí od Elenliving

Aj váš drobec rád stavia bunkre a schováva sa?  Tak mu doprajte kúsok jeho vlastnej “pôdy”, ktorá bude jeho útočiskom, vlastným mikrosvetom. Poznáme to, deti to veľmi oceňujú, preto máme v ponuke aj toto úžasné týpí.

Nájdete TU

biele typi pohlad zpredu

Pastelkovník od Night shift atelier

Väčšina detí rada kreslí, preto je tento darček vhodný pre dievčatá aj pre chlapcov. Ako v predchádzajúcich tipoch od Night shift atelier, aj tento krát ide o trefnú pomôcku, ktorú ocenia nie len deti, ale aj ich rodičia. Je totiž vhodná na cesty, môžete ju mať stále pri sebe a zabavíte ňou drobca vždy keď treba. Navyše prevedenie je naozaj kvalitné a krásne! My teraz len tíško závidíme detičkám tieto krásne pastelkovníky, a ľutujeme, že sme nemali toľko možností ako je teraz. Určite odporúčame.

Nájdete TU

otvoreny pastelkovnik na stole zhora

Vianočná omaľovánka od Coloreo

K pastelkovníku sa hodí čo? Správne, omaľovánka! Táto vianočná je vhodná pre všetkých, ktorí radi vyfarbujú, deti aj dospelých. Sú mimoriadne obľúbené, lebo sú návykové. 🙂 Podporujú našu kreativitu a prinútia nám, aj deťom, trošku spomaliť a prežiť chvíľu sám so sebou, s farbičkami a našou predstavivosťou.

Nájdete TU

 

vianočná omaľovánka coloreo na stole s ceruzkami

Darčeky pre chlapcov

Autíčkovník od Night shift atelier

Pre chlapcov je podľa nás jednoznačne najpotrebnejšou vecou vlastný autíčkovník! Všetky autíčka v ňom budú mať svoj domov, budú pekne upratané a pripravené kedykoľvek vyraziť za dobrodružstvom. Pokiaľ váš drobec ešte nemá autíčka, tak odporúčame darovať mu autíčkovník už naplnený 🙂 Veľkosťou sú vhodné maličké autíčka Hot Wheels.

Nájdete TU

zhora autickovnik na zemi s autickami

Chlapčenská hracia deka od Night shift atelier

Super kúsok pre chlapcov, ktorí bez autíčiek nespravia ani krok. S touto hracou dekou to bude však omnoho zábavnejšie! Veľmi sa nám páči kvalitné prevedenie, milý dizajn a možnosť jednoducho zabaliť a vziať so sebou. Určite vám odporúčame tento darček všetkými desiatimi! Veríme, že váš drobec zostane tejto deke dlho verný a s nadšením sa k nej bude denne vracať.

Nájdete TU

detska hracia deka cesta na zemi s autickami

Darčeky pre dievčatá

Dievčenská hracia deka od Night shift atelier

Dievčatká milujú domčeky a zámky pre bábiky. Máme s tým dostatočné skúsenosti 🙂 . Preto sme si isté, že táto prenosná deka si zaslúži rovnakú pozornosť. Je výborná na cesty, na návštevy, aj len tak na doma. Ľahko sa rozloží, zloží aj uprace. Ideálne 🙂

Nájdete TU

detska hracia deka domcek za zemi zhora

Malá ňuňu labuť od Love colors

Každá princezná (veríme, že aj jej mamina) určite túži mať v posteli túto krásnu labuťku. My sa ani nečudujeme, pretože ide o naozaj jemnučký materiál, ktorý sa dobre mojká a príjemne zahrieva. Labuťky sú v tejto dobe veľmi obľúbený, v ponuke máme dve veľkosti a aj plameniakov. Stačí si len vybrať a radosť je zaručená!

Nájdete TU

detsky vankus biela labut a zlata hviezda na pohovke

Prajeme vám aj vašim drobcom krásne a tajomné Vianoce!

Vianoce sú tu čoskoro, tak dúfame, že oceníte našu kreatívnu chvíľku, necháte sa inšpirovať a vašich miláčikov našimi darčekmi dojmete k slzám. 🙂

pohlad na baliace potreby na darceky

Vaše Lucky

 

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register