Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

NH

Domov  /  NH
Ja, Nikol, a moje NH.
Už od malička som bola módou fascinovaná a “posadnutá”. Výrobu oblečenia pre papierové bábiky som sa už vtedy snažila posúvať na vyšší level ako len bežné hranie sa. Vášeň z odevnej tvorby tak celkom automaticky postupne prerastala v jasnú víziu môjho budúceho smerovania. Umelecká stredná so zameraním na návrhárstvo sa stala jedinou voľbou v plnení snov. Škola mi dala veľa, a spolu s poznatkami a skúsenosťami z následnej praxe ma to len utvrdilo v správnosti môjho rozhodnutia vytvoriť vlastnú značku a jedinečný štýl.
NH skrýva v sebe jednoduché, no dizajnovo prepracované modely, vyrobené z tých najkrajších a najkvalitnejších látok pod slnkom. Najfrekventovanejšími prvkami v kolekciách sú jednoduchosť v spojení s čiernou a staroružovou farbou. Túto trojkombináciu milujem. Pochopiteľne ale tvorím so všetkého krásneho na čo natrafím. Robiť radosť iným ma napĺňa a baví. Myslím, že heslo, ktorého sa držím ma vystihuje:
V každom šve je ukrytý kúsok lásky♥”

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register