Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

VAŠE LUCKY

Sme dve mamy malých a milých detí, obe Lucie, architektky so záľubou v hľadaní krásy a originality. U oboch sme spozorovali závislosť na našich produktoch a zistili sme, že v tom nie sme samé. Preto sme sa rozhodli vytvoriť jedinečný koncept internetového obchodu s mladým a sviežim slovenským dizajnom. Chceli sme podporiť výnimočných výrobcov v ďalšej tvorbe a uľahčiť nákup ostatným “závislákom”. Naším cieľom je a navždy bude, ponúkať len nami vybrané, krásne, kvalitné, funkčné a nápadité produkty. Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou ... pre toto všetko vzniklo naševaše.
Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!
Naševaše.sk je slovenský internetový obchod, ktorý zoskupuje a propaguje lokálnych výrobcov so sviežim dizajnom, nápadom a produktom. Ponúkame predaj výrobkov aj tým, ktorí nemajú vlastný eshop a predaj realizujú len prostredníctvom trhov. V našej ponuke nájdete oblečenie, obuv a doplnky pre mužov, ženy aj deti, nápadité interiérové doplnky, náučné hry a hračky, a rozsiahlu ponuku kvalitnej prírodnej kozmetiky. U nás nakúpite rýchlo, bezpečne, priamo z pohodlia domova a navyše podporíte slovenskú tvorbu. Víziou naševaše.sk je vytvoriť najlepší internetový obchod so slovenskou tématikou. Zakladáme si na osobnom, čestnom a citlivom prístupe ku každému klientovi a rovnako aj k dodávateľovi. V našom obchode je kľúčové vytvoriť priateľskú, príjemnú atmosféru so vzájomnou dôverou všetkých. Budeme úprimne rady, ak sa u nás budete cítiť ako doma, preto nebudeme anonymné ani my, ani naši dodávatelia. Posnažíme sa získať si priazeň každého jedného klienta a vytvoriť komunitu milovníkov slovenských produktov, ktorí sa k nám budú s radosťou vracať. Pevne veríme, že nákup u nás bude aj pre Vás milou, bezproblémovou a jedinečnou záležitosťou.
You dont have permission to register