Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  Iné   /  Ako sa treba naučiť milovať

Ako sa treba naučiť milovať

Konečne sme si vydýchli po vianočnom ošiali a je tu ďalšie šialenstvo – Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Nevieme, ako to máte vy, ale my si rady dokazujeme lásku počas celého roka, nielen v jeden konkrétne vymedzený deň. Samozrejme, máme rady, keď dostaneme malú, milú drobnosť aj v tento deň. Určite ale nie sme tie pravé „valentínske fanatičky”, tak vás prosíme, majte s nami strpenie.

Možno patríte medzi tých, ktorí k oslave svojej lásky potrebujú kvety, srdiečkové bonboniéry či plyšové hračky (samozrejme, opäť so srdiečkami). Pre vás, žiaľ, nemáme pripravené nič. Ak však patríte k tým, ktorí sa chcú potešiť niečím jedinečným, máme pre vás pripravený výber z našich krásnych produktov. Stačí nájsť vhodné darčekové balenie a máte valentínsky darček ako vyšitý. A kľudne aj so srdiečkami!

Darčeky pre ňu aj pre neho nájdete na našej hlavnej stránke. Momentálne sme pre vás na tieto vybrané darčeky pripravili zľavu 10%, ktorú môžete uplatniť použitím zľavového kódu VALENTIN. Nakuknite a určite si niečo pekné vyberiete. Mysleli sme aj na tých z vás, ktorí sa chcete potešiť spoločne a vybrali sme vám dvojice zaujímavých darčekov – malých, milých drobností. Nájdete ich tiež na našej hlavnej stránke. Stačí si len vybrať tie správne a kliknúť na odkaz „potešte sa navzájom”. Veríme, že ich oceníte!

Ale cieľom tohto blogu je niečo iné, ako len oslava Valentína. Keďže je to deň všetkých zaľúbených, máme pre vás úplne všetkých jeden dôležitý odkaz. Či máte vedľa seba milovaného partnera, alebo ste momentálne single, MILUJTE SA! Aby ste nás správne pochopili, všetko vysvetlíme.

 

S pribúdajúcim vekom, starosťami, prácou či deťmi stále viac a viac ľudí zabúda na seba. Nechávajú to zájsť až tak ďaleko, že po čase si uvedomia, že žijú život, v ktorom nie sú šťastní, ale skôr bezradní. Možno ste sa v tomto opise našli, potom nezúfajte, všetko sa dá vyriešiť, len treba chcieť. Všetci máme možnosť voľby a náš život bude presne taký, aký si ho spravíme. Chcete si ho spraviť naplnený šťastím, nepremárniť ani jeden deň, ale neviete ako?

 

Milujete plávanie, ale neviete si naň nájsť čas? Zmeňte to!

Radi čítate knihy, ale večer odpadávate od únavy? Zmeňte to!

Nie ste šťastní vo vzťahu, ktorý je dlhodobo neperspektívny? Zmeňte to!

Milujete les, ale už roky ste v ňom neboli? Zmeňte to!

Všetko je len vo vašich rukách a nikto iný vám nepomôže lepšie, ako vy sami.

Milujte svojich blízkych, svojich partnerov, deti, Boha, prácu, výlety do  prírody, doprajte si toľko lásky, koľko vám treba, zaslúžite si to!

 

Ak naberiete odvahu a zmeníte vo svojom živote to, čo vám nevyhovuje, budete robiť to, čo milujete, budete s ľuďmi, ktorých milujete, všetko sa zmení. Začnete opäť milovať svoj život, seba samého a pocítite to krásne šťastie a spokojnosť. Energia, ktorú budete vysielať, bude zrazu úplne iná. Pritiahne k vám rovnako šťastných ľudí a všetko sa ešte znásobí.

 

Ak ste mamina malých detí a všetko, čo robíte, vychádza z presvedčenia, že dobrou mamou môžete byť len ak budete obetavá, starostlivá a milujúca, vieme, že to myslíte najlepšie, ako sa dá, ale vysvetlili ste si to nesprávne. Dobrá mama je šťastná mama!

 

My svoje deti milujeme najviac na svete, ale  je pre nás veľmi dôležitá aj sebarealizácia. Milujeme a robíme všetko, do čoho môžeme zapojiť našu kreativitu. Je pre nás veľmi dôležitý oddych a smiech. A čo je tiež veľmi dôležité, a veľa mamín na to častokrát dobrovoľne zabúda, je starostlivosť o samú seba. Verte, že ak budete spokojná a šťastná, všetko pôjde ľahšie. Áno, treba mať vedľa seba ľudí, ktorým na vás záleží a radi so všetkým pomôžu.


Ak takých nemáte, alebo ste na dieťa sama, vezmite ho trebárs aj do fitka, na plaváreň či ku kaderníkovi (samozrejme, len ak je už na to dosť veľké)! Nebojte sa, raz za čas to zvládne, určite mu dáte dobrý príklad, ako sa treba o seba starať. A keď mu to všetko vynahradíte obrovskou dávkou lásky a pozornosti, všetci môžete len a len získať! Dôverujte si, buďte sebavedomé a šťastné!

V našich očiach je sviatok všetkých zaľúbených ozaj pre všetkých, s partnerom aj bez. Oslavujte ho každý deň a MILUJTE sa navzájom, ale najskôr samých seba seba!

 

 

Vaše Lucky

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register