Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Doprava a platba

Domov  /  Doprava a platba

Platba

Spôsob platby si Kupujúci vyberie pri objednávaní tovaru označením zvolenej možnosti.

Predávajúci akceptuje platbu za objednaný tovar nasledujúcimi spôsobmi: 

 • PLATBA PRI DODÁVKE NA DOBIERKU: Pri tomto spôsobe platby Kupujúci zaplatí celú sumu za tovar uvedený v elektronickej objednávke pri prevzatí tovaru, poplatok za dobierku je 1,50 €.
 • PLATBA VOPRED BANKOVÝM PREVODOM: Pri tomto spôsobe platby je Kupujúcemu zaslaný tovar po zaplatení a pripísaní celej sumy tovaru uvedeného v elektronickej objednávke na účet Predávajúceho. Platba bankovým prevodom nie je spoplatnená. Za tovar sa platí vopred na základe údajov zaslaných emailom na mailovú adresu kupujúceho v potvrdení objednávky.
 • PLATBA KARTOU ONLINE

Bankové spojenie:
Tatra banka a.s.
Majiteľ účtu: naševaše s.r.o.
Číslo účtu: SK5511000000002947024899
BIC (SWIFT): TATRSKBX

Doprava

Všetky možnosti prepravy a ceny sa kupujúcemu zobrazia v prehľade košíka ešte pred potvrdením objednávky. Systém Vám automaticky vypočíta poštovné podľa váhy objednaného tovaru a adresy doručenia. Prosím berte do úvahy, že skutočná váha zásielky je vyššia ako čistá hmotnosť objednaného tovaru – táto hmotnosť je navýšená o obalový a výplňový materiál.

Ak sa Vám poštovné pre Vašu lokalitu nezobrazilo alebo nepriradilo správne, napíšte nám na vaselucky@nasevase.sk a my to napravíme.

Pri nákupe nad 50 € má Kupujúci nárok na poštovné a balné poplatky vo výške 0€, t.j. zdarma.

 

Doručenie na poštu Poštovné a balné Dobierka Celkom
Balík na poštu (platba bankovým prevodom, cez platobnú bránu) 3,50 € nie 3,50€
Dobierka na poštu (platba pri prevzatí tovaru) 3,50 € 1,5 € 5 €

 

Doručenie kuriérom Slovenskej pošty Poštovné a balné Dobierka Celkom
Kuriérom na adresu prostredníctvom Slovenskej pošty (platba bankovým prevodom, cez platobnú bránu) 5 € nie 5 €
Dobierka kuriérom na adresu prostredníctvom Slovenskej pošty (platba pri prevzatí tovaru) 5 € 1,5 € 6,50 €
Kuriérom na adresu prostredníctvom Slovenskej pošty pri hodnote nad 100 € (platba bankovým prevodom, cez platobnú bránu) 5 € nie 5 €

 

Osobný odber Poštovné a balné Dobierka Celkom
Osobný odber na adrese salón LifeStyle, Štefana Majera 5, vchod z Námestia rodiny, 841 06 Bratislava – Záhorská bystrica, každý pracovný deň po potvrdzovacom maily o uložení zásielky na adrese od 8:00 do 18:00 (platba bankovým prevodom, cez platobnú bránu) 0 € nie 0 €

Za doručenie tovaru sa považuje jeho prevzatie. Kupujúci je povinný dodaný tovar prehliadnuť a bez zbytočného odkladu, najneskôr do 24 hodín informovať predávajúceho o zistených vadách (mechanické poškodenie obalu výrobku, nekompletnosť objednávky a iné nezrovnalosti). Predávajúci nezodpovedá za poškodenie spôsobené doručovateľskou spoločnosťou. Ak je zásielka (balíček) poškodený, je potrebné uplatniť reklamáciu priamo u kuriéra doručovateľskej spoločnosti, ktorý zásielku doručil. V každom prípade odporúčame kupujúcemu, aby nás bezodkladne informoval o akomkoľvek probléme s objednávkou, aby sme problém mohli čo najrýchlejšie začať riešiť podľa potreby. V prípade, že objednávku chce kupujúci stornovať, toto je samozrejme možné kedykoľvek. Prosíme o informovanie o tejto skutočnosti emailom.

 1. ZÁSIELKA NA POŠTU

Cena za dopravu je 3,50 €. Poplatok za dobierku je 1,50 €.

Vďaka Slovenskej pošte budete mať svoju zásielku už v nasledujúci pracovný deň!  Nechajte si ju poslať na vybranú poštu, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín. O uložení zásielky na pošte vás informujeme SMS správou.

Zásielka na poštu má nasledujúce výhody:

 • SMS/email avízo o pripravenom balíku  
 • cenovo výhodné poštovné + poplatok za dobierku 1,50 €     
 • 1450 odberných miest pošty  
 • odber počas pracovnej doby Slovenskej pošty podľa vašich časových možností
 • 18 kalendárnych dní na vyzdvihnutie zásielky  
 • poistenie balíka v hodnote 1000 € s DPH v cene poštovného
 • možnosť sledovania zásielky na www.posta.sk    
 • max. rozmery balíka na poštu: 200 cm pre ktorýkoľvek z rozmerov, alebo 300 cm pre súčet dĺžky a najväčšieho obvodu meraného v inom smere ako dĺžka
 • do 15 kg na takmer každej pošte*, max. hmotnosť balíka 30 kg

* viac informácií nájdete tu
(http://www.posta.sk/stranky/balik-na-postu-1)

 1. KURIÉR NA ADRESU

Cena za dopravu 5 €. Poplatok za dobierku je 1,50 €.

Expres zásielka dodávaná v lehote D+1 (nasledujúci pracovný deň po dni podania) do ktoréhokoľvek miesta v SR.

Rýchlo, pohodlne a spoľahlivo – kuriér Slovenskej pošty vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už v nasledujúci pracovný deň. Sledujte pohyb svojej zásielky vďaka službe Track&Trace a dohodnite si s kuriérom opakované doručenie v prípade, že si zásielku z rôznych príčin nemôžete prevziať. V prípade opätovného nezastihnutia bude vaša zásielka až 18 dní uložená na vašej pošte.

V cene expres zásielky je zahrnuté:

 • Poistenie do 1000 €
 • Opakované doručenie na žiadosť adresáta u Slovenskej pošty, a.s.
 • Track & Trace (T&T) – tzn. informácie o pohybe a výsledku dodania expres zásielky. Informácie možno získať na www.posta.sk a na požiadanie na Zákazníckom servise Slovenskej pošty (na bezplatnom telefónnom čísle 0800 122 413, e-mailom na adrese: zakaznickyservis@slposta.sk).
 • SMS avízo/e-mail avízo – Slovenská pošta avizuje adresátovi: podanie expres zásielky, doručovanie expres zásielky, uloženie expres zásielky v prípade neúspešného pokusu o jej doručenie.
 • Avizovanie je vykonané k expres zásielkam, u ktorých odosielateľ uviedol telefónne číslo alebo e-mailovú adresu adresáta. Slovenská pošta nezodpovedá za nepravidelnosti spôsobené uvedením nesprávneho telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy.
 • Lehota prepravy je obvykle nasledujúci pracovný deň po dni podania.
 • Slovenská pošta prepravuje zásielky v celkovej hmotnosti do 30 kg po celej Slovenskej republike.
 • Rozmery: Max. rozmery: 200 cm pre ktorýkoľvek z rozmerov alebo 300 cm pre súčet dĺžky a najväčšieho obvodu meraného v inom smere ako dĺžka.
 1. OSOBNÝ ODBER

Tovar si môžete vyzdvihnúť aj osobne – je potrebné si zvoliť ako spôsob dopravy osobný odber. Tovar je nutné objednať a uhradiť vopred. Po uhradení platby objednávku pripravíme na vyzdvihnutie a následne Vám pošleme email o tom, že zásielka je pripravená na odber.

Osobný odber je možný na adrese salón LifeStyle, Štefana Majera 5, vchod z Námesia rodiny, 841 06 Bratislava – Záhorská bystrica, každý pracovný deň po potvrdzovacom maily o uložení zásielky na adrese od 8:00 do 18:00. Osobný odber nie je spoplatnený.

You dont have permission to register