Widget Image

Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou … pre toto všetko vzniklo naševaše.

 

 

 

ZOSTAŇME V KONTAKTE

Odoberaj náš newsletter a už ti nič neunikne

Blog

Domov  /  O nás   /  Už vieš kto sú Vaše Lucky, ale nevieš prečo je tu naševaše?
lucky-pred-garazou-fukaju-bublinky

Už vieš kto sú Vaše Lucky, ale nevieš prečo je tu naševaše?

Je tu naša vaša pondeľa, tak si dopraj chvíľu oddychu, daj si kávičku a trošku si počítaj naše vaše riadky ☺ 

Naše prvé debaty

Jeden drobec bol v škôlke a pri kočíkovaní druhého sme sa, ako vždy, zakecali. Nepamätáme sa ako sme sa k tomu dostali, ale zhodli sme sa na tom, že sme obe závisláčky na našich slovenských produktoch. Hneď sme narátali aj kopec rovnako závislých kamarátok (ktoré touto cestou srdečne pozdravujeme ☺ ). Tešili sme sa z toho koľko slovenských značiek už poznáme, predbiehali sme sa ako malé. Nadchlo nás aké krásne veci vyrábajú a ich úspech sme im úprimne priali. Problém sme videli hlavne v tom, že dopracovať sa k nim nie je úplne jednoduché. Pripomínalo nám to pocit ktorý zažívame pri hľadaní hríbov a aj ten keď konečne nejaký nájdeme. Krásne vecičky so sviežim dizajnom boli našim dubákom, hotovým pokladom. Z každej novo nájdenej značky sme sa spoločne tešili, občas cez deň, ale (ako to už u nás býva) hlavne v noci.

Naše prvé predstavy

Naše návštevy sa zintenzívňovali a potom to prišlo! Uvedomili sme si, že žijeme v dobe kedy si všetko zľahčujeme, ale toto je pre nás všetkých predsa stále príliš komplikovaný proces… Akoto že ešte neexistuje obchod so všetkými tými krásnymi slovenskými výrobkami? My predsa chceme vedieť čo všetko naše slovenské tu máme, no nemáme čas to stále pracne hľadať. V ideálnom prípade si to chceme kúpiť na jednom mieste a zaplatiť len jedno poštovné ☺

 

 

vaše lucky pri mini

Naše rozhodnutie

Stále viac sme to riešili, vžili sme sa do kože aj ostatných závislákov a rozhodli sme sa že to musíme spraviť. Musíme vytvoriť jedinečný koncept internetového obchodu s mladým, sviežim slovenským dizajnom  a hlavne za rozumné ceny! Náš cieľ bol na svete.

Naše smerovanie

Chceli sme podporiť výnimočných výrobcov v ich ďalšej tvorbe, aby mohli tešiť viac ľudí. Chceli sme  samozrejme aj uľahčiť nákup nám všetkým. Náš zámer je a navždy bude, ponúkať len nami vybrané, krásne, kvalitné, funkčné a nápadité produkty. Ceníme si tradíciu, poctivé remeslo, malovýrobu, kvalitné materiály, jedinečné prevedenie a pocit, že každý jeden kus je originál vyrobený s láskou …

Naše vyžarovanie

To aké sme rozhodlo o tom, akým štýlom vybudujeme náš obchod. Obe máme už “zrelý” vek, ale stále sa cítime veľmi mladé a svieže ☺ Tridsiatkou sa skôr chválime, pretože nám ju málokto tipuje. Zbožňujeme otázky typu: „Prečo ste sa rozhodli hneď po škole podnikať?“ Pri pohľade na dcéru – „To je vaša sestra?“ Pri založení účtu v banke – „Máte záujem o študentský účet?“ To, že si v obchode pýtajú občiansky či ISIC nás už ani neprekvapuje. Možno aj preto máme rady svieže farby, svieže veci a hlavne svieži dizajn.

lucka fuka bubliny

 

Naše prvé “nočné”

Obe sme dobrosrdečné, pracovité a cieľavedomé. To bol podľa nás dobrý základ na to, aby sme do toho išli spoločne. Všetko nad čím sme uvažovali prichádzalo hlavne v noci, pretože pri deťoch to ani inak nešlo. Všetky maminky podnikateľky to isto poznáte. Veľa našich dodávateliek zažilo rovnaký scenár, takže si s nimi rady vymieňame top zážitky ☺

lucka na schodoch2

A od teraz všetko naše bude už aj vaše

Obe si zakladáme na osobnom, čestnom a citlivom prístupe ku každému klientovi a rovnako aj k dodávateľovi. V našom obchode musí byť kľúčové vytvoriť priateľskú, príjemnú atmosféru so vzájomnou dôverou všetkých. Budeme úprimne rady, ak sa u nás budete cítiť ako doma, preto sme sa rozhodli, že nebudeme anonymné ani my, ani naši dodávatelia. Budeme samé sebou, stále rovnaké! Veríme, že keď nás spoznáte lepšie, tak sa sami presvedčíte o tom, že nič nehráme, ale také naozaj sme. Aj preto v náš koncept toľko veríme.

lucky na schodoch

 

 

 

kresba nášho tímu

Kresba nášho pracovného tímu od našej malej pomocníčky 🙂

 

Máme radosť, že ste s nami! Už teraz sa tešíme na ďalšie naše vaše riadky.

Vaše Lucky

 

 

Všetko čo tu máme naše, môže byť čoskoro aj vaše!

naševaše, silno slovenské, silno návykové!

 

NAPÍŠ KOMENTÁR

You dont have permission to register